Otaku song

sobota, 3 maja 2014

Recenzja Yamato Nadeshiko Shichi Henge

Oto kolejne anime które chciałabym wam przedstawić.Miłego czytania ;3
Tytuł anime to: Yamato Nadeshiko Shichi Henge
Gatunek: Komedia, Romans


Fabuła:

Czterech licealistów, zmuszonych razem zamieszkać w ogromnej posiadłości, zostaje odciętych od gotówki rodziców, przez co zdani są sami na siebie – wszystko po to, aby zmienić ich stosunek do życia. Rzuceni na głęboką wodę, dostają pewną propozycję: właścicielka nie będzie pobierała czynszu, jeżeli tylko pomogą jej bratanicy – która ma z nimi zamieszkać – stać się prawdziwą damą. Wkrótce jednak okazuje się, że nie będzie to zadanie proste, gdyż bratanica pani domu, do normalnych dziewczyn nie należy.

Bohaterowie:Nakahara Sunako - wzbudza strach i niechęć wśród rówieśników oraz współlokatorów swoją fascynacją śmiercią i makabreską. Dziewczyna nie ceni w życiu wyglądu, ale nierzadko sama ocenia po nim innych. Posiada jednak wiele pozytywnych cech: jest uzdolnioną kucharką i sportsmenką. Odznacza ją wybitna inteligencja i pracowitość.Kyouhei Takano - jest nastoletnim chłopakiem pochodzącym z przeciętnej, japońskiej rodziny. Odznacza go wyjątkowo olśniewająca uroda, utrudniająca życie. Kyohei nie jest typem grzecznego i subtelnego młodzieńca. Bywa opryskliwy i do bólu szczery. Najbardziej w życiu liczy się dla niego pełny żołądek i pieniądze. Nie znosi swojego wyglądu, gdyż ludzie najczęściej traktują go przez to przedmiotowo, a ponieważ posiada wybuchowy temperament, zaciekle broni swojego honoru siłą.

Takenaga Oda - pochodzi z dobrej i bardzo bogatej rodziny. Otrzymał surowe wychowanie, które w przyszłości ma pomóc w utrzymaniu pozycji lidera firmy.Jest inteligentny, oczytany i szczególnie podoba się najładniejszej dziewczynie w szkole – Noi. Uczucie to jest odwzajemnione.
Ranmaru Morii - rozpieszczany od małego, stał się aroganckim lekkoduchem, który nie wyobraża sobie życia, bez swoich „uroczych kociaków”, jak nazywa kobiety. Romansuje z niemal każdą napotkaną dziewczyną, nieobca jest mu również szkolna pielęgniarka, czy kobieta zamężna.
Yukinojo "Yuki" Toyama -  tak jak Kyohei, urodził się w niezamożnej rodzinie.Jest najbardziej emocjonalny z całej czwórki.
Noi Kasahara  -  to najładniejsza dziewczyna w szkole, zakochana w Takenadzie. Otwarta i pewna siebie. W przeciwieństwie do większości ludzi, nie boi się Sunako i dostrzega w niej piękno zarówno duchowe, jak i fizyczne.


Moja ocena anime:


Bardzo fajne i zabawne. Polecam wszystkim XDA to na koniec ;3

Pozdrawiam  ;)
2 komentarze:

  1. Świetne anime, a drama jeszcze lepsza - polecam. W dramie jest lepsza końcówka, bo tam dali POCAŁUNEK!!! :D Kyyyyaaaa *^*
    Fajna recenzja, miło było poczytać o serii którą lubię. Ogólnie pomysł na anime też fajny - dziewczyna która przechodzi całkowitą przemianę, nie poznajemy jej jako piękności. Pomysł rzadko spotykany w anime ;3

    OdpowiedzUsuń
  2. Fajna recenzja! Gdzie można obejrzeć to anime?! Przekonano mnie!

    OdpowiedzUsuń