Otaku song

czwartek, 19 września 2013

Recenzja Kaichou wa Maid-sama

Konbanwa. Dzisiaj chcę wam przedstawić kolejne zabawne anime. Mam nadzieję, że was zainteresuje. Miłego czytania. :D
Tytuł anime to: Kaichou wa Maid-sama
Gatunek: Komedia, Romans


Fabuła:

Liceum Seika od niedawna stało się szkołą koedukacyjną, ale niestety ze względu na złą reputację uczęszcza do niej bardzo mała liczba dziewczyn. Przewodnicząca szkolnego samorządu, Misaki Ayuzawa, obrała sobie za cel zmianę opinii szkoły. Można by powiedzieć, że jest ona postrachem niejednego chłopaka ze szkoły. Jednak jej sekret mógłby podważyć jej autorytet, otóż po szkole pracuje ona jako kelnerka w Maid Latte gdzie musi nosić uroczy strój francuskiej pokojówki. Niestety pewnego dnia jej sekret odkrywa Takumi Usui, szkolny przystojniak i łamacz serc niewieścich. Dziewczyna była pewna, że wszystko wyjdzie na jaw. Ku jej zaskoczeniu Usui  zamiast powiedzieć wszystkim o sekrecie przewodniczącej, przychodzi następnego dnia do kafejki jako klient. Czemu jej nie wydał? 

Bohaterowie:


Misaki Ayuzawa - Główna bohaterka serii. Odczuwa pewnego rodzaju niechęć do mężczyzn. Jest przewodniczącą liceum Seika. Obrała sobie za cel zmianę reputacji szkoły. Jest bardzo silna i ambitna. Większość chłopaków ze szkoły się jej boi.


Usui Takumi - Jest najprzystojniejszym chłopakiem w szkole. Dobrze się uczy, jest wysportowany - można by rzec chodzący ideał. Dziewczyny uroniły przez niego wiele łez. Jest chłopakiem, który poznał sekret Misaki.

(Oczywiście jest więcej bohaterów, których poznacie oglądając anime)
Moja ocena serii:

Anime jest bardzo ciekawe. Kreska oraz muzyka są bardzo zachęcające. Przy fabule nie trzeba dużo myśleć co jest jak myślę plusem. Osobiście bardzo zachęcam do obejrzenia tego anime. Myślę, że nikt nie będzie zawiedziony. 

Opening i Ending:

Opening:Ending:Na koniec kilka obrazków:
5 komentarzy:

 1. To jest NAJLEPSZE anime na świcie. Oglądałam dwa razy i jestem gotowa obejrzeć trzeci raz ^*^ Ja pier, ale to było boskie ! Najbardziej lubiłam ten moment na plaży, gdy Usui nie chciał żeby Misaki wyszła w tym stroju :D Jejjj.... Albo gdy wystraszyła się duchów w lesie... I gdy skoczył z dachu po ich zdjęcie... Rozpływam się! Misaki, oddaj mi go ^^

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Masz rację. Anime jest genialne a Usui jest boski. Misaki to jednak ma szczęście. ;3

   Usuń
  2. Witaj Natalyo :D Macie rację- ja się w tym anime zakochałam *-*

   Usuń
 2. To jest jedno z moich ulubionych anime, więc dużo mówić na ten temat nie będę :3

  OdpowiedzUsuń
 3. Super anime 10000000000000000000000000000000000000000000000000000000/1 no poprostu bomba i ta szczerość

  OdpowiedzUsuń