Otaku song

środa, 18 września 2013

Recenzja Hanasakeru Seishounen

Konbanwa. Nie wiem czy ktoś oczekuje nowych postów, ale przynajmniej możemy udawać, że tak. ;3 No więc czas na długo oczekiwany (bo aż od wczoraj) kolejny post. Miłego czytania. ;3
Tytuł anime to: Hanasakeru Seishounen
Gatunek: Bishounen, Dramat, Japonia, harem, Przygodowe, Romans, Shoujo, Współczesność


Fabuła:

Główną bohaterką anime jest Kajika, córka Harry'ego Burnsworth'a, który jest milionerem. Dziewczyna od dziecka mieszkała na karaibskiej wyspie. Jej ukochanym zwierzęciem był śnieżny lampart imieniem Mustafa, po jego śmierci ojciec wysłał Kajikę do Japonii, by dziewczyna chodziła do liceum. Przyjaciółką głównej bohaterki zostaje Yui. Po miesiącu uczęszczania do szkoły, Harry wzywa córkę do siebie i proponuje jej grę małżeńską. Gra miała polegać na tym, że dziewczyna pozna trzech mężczyzn wybranych przez jej ojca. Będą oni kandydatami na jej męża. Żeby to wszystko nie było takie łatwe Kajika nie wie kim są ci wybrańcy, a oni nie mają pojęcia o grze. Ich spotkania mają być "przypadkowe". Opiekę nad dziewczyną od chwili zawarcia układu sprawować będzie jej stary przyjaciel – Li Ren, który nie jest zachwycony tą grą.

Bohaterowie:


Kajika Louisa Kugami Burnsworth- Główna bohaterka. Jest jedyną córką Harry'ego oraz spadkobierczynią całego Imperium Burnsworth. Wychowała się z dala od cywilizacji, ponieważ gdy była mała próbowano ją zabić, jednak matka osłoniła ją własnym ciałem. Gdy skończyła 14 lat, dostała od taty propozycję gry miłosnej.


Li-ren Fang - Jest najlepszym przyjacielem Kajiki i jej opiekunem. Poznał Kajikę na wyspie Givori gdy był jeszcze dzieckiem. To on przekazał dziewczynie jej ukochanego lamparta i od tamtej chwili są ze sobą bardzo blisko. Li-ren w wieku 13 lat został liderem rodziny Fang.


Eugene Alexandre De Vorkan – Pierwszy kandydat na męża. Na początku Kajijka myślała, że jest w nim dusza Mustafy.


Rumaty Ivan - Drugi kandydat na męża. Książę Raginei. Chce zostać królem. Jest bardzo podobny do swojego dziadka.


Carl Rosenthal - Trzeci kandydat na męża. Dziedzic majątku Rosenthal. Cierpi na klaustrofobię a jedyną osobą przy której ataki ustają jest Kajika.


Yui - Jest najlepszą przyjaciółką Kajiki. Dziewczyny poznały się gdy obie uczęszczały do tej samej szkoły w Japonii.

Moja ocena serii:

Anime bardzo mi się podobało, dlatego zachęcam do jego obejrzenia. Zarówno kreska jak i muzyka były bardzo dobre a fabuła ciekawa. Mimo, że niektóre wydarzenia można łatwo przewidzieć, są również momenty, które mogą zaskoczyć. Myślę, że Ci, którzy zdecydują się wybrać te anime nie będą żałować.

Opening i Ending:

Opening:Ending:Na koniec kilka obrazków:1 komentarz:

  1. Kocham to anime. Najlepszy jest Eugene :D Ajj, mrr... ;3

    OdpowiedzUsuń